Energia image

Energia

Firma Eaton angażuje się w korzystanie z zasobów naturalnych w najwydajniejszy sposób poprzez opracowywanie rozwiązań hydraulicznych dostosowanych do potrzeb klienta oraz usług instalacyjnych „pod klucz" dla przemysłu związanego z ropą, gazem i energią wodną. Wykorzystujemy także alternatywne źródła energii, takie jak energia słoneczna i wiatrowa. W obliczu rosnącego, światowego zapotrzebowania na energię, klienci na całym świecie wybierają produkty firmy Eaton, ponieważ oferują one sprawdzone systemy, które zapewniają utrzymanie ruchu operacji o największym znaczeniu.

Układy hydrauliczne często wymagają rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta z powodu różnego zapotrzebowania na wydajność. Zespoły ds. zastosowań i inżynierii komercyjnej (ang. ACE) firmy Eaton udzielają klientom wsparcia technicznego w zakresie zastosowań i systemów

Nieważne gdzie są nasi klienci, firma Eaton jest blisko. Produkty firmy Eaton są objęte globalnym wsparciem dzięki sieci obiektów inżynieryjnych i produkcyjnych Eaton, a także największej w branży sieci partnerów udzielających wsparcia i zaopatrzenia na miejscu.