Budownictwo

Budownictwo

Prace budowlane wymagają precyzji i mocy, aby tworzyć budowle na lata. Dlatego rozwiązania firmy Eaton są stosowane w projektach budowlanych o największej skali, tam, gdzie niezawodna praca maszyn jest kluczem do wydajności, bezpieczeństwa i opłacalności. Pompy, silniki, układy przenoszenia mocy, zawory, cylindry, systemy kontroli, węże i wyposażenie firmy Eaton oferują sprawdzoną technologię i innowacyjną budowę. To bezpośrednio przekłada się na trwałą wydajność i przedłużony czas bezawaryjnego działania.

Aby sprostać określonym wymaganiom pod względem zapotrzebowania na wydajność, systemy hydrauliczne w sprzęcie mobilnym często wymagają niestandardowych rozwiązań. Zespoły ds. zastosowań i inżynierii komercyjnej (ang. ACE) firmy Eaton udzielają klientom wsparcia technicznego w zakresie zastosowań i systemów.

Nieważne gdzie są nasi klienci, firma Eaton jest blisko. Produkty firmy Eaton są objęte globalnym wsparciem obiektów inżynieryjnych i produkcyjnych Eaton, a także największą w branży siecią partnerów udzielających wsparcia i zaopatrzenia na miejscu.